Byt, 4+kk

Zařízený klimatizovaný podkrovní mezonet s terasou, situovaný v 5. patře zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem, jen pár kroků od nábřeží Vltavy a 5 minut chůze od Národního divadla. Výhodná lokalita v centru Prahy nedaleko metra a zastávky tramvají, v oblasti s kvalitní občanskou vybaveností a ideálními místy k odpočinku, jako je např. Žofín či Kampa.

Spodní patro bytu nabízí obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, toaletu pro hosty a otevřenou vstupní chodbu. V patře je prostorná otevřená galerie s přístupem na terasu, hlavní ložnice s šatnou a koupelnou, ložnice s vestavěnými skříněmi, třetí, průchozí ložnice (příp. pracovna nebo dětský pokoj) a druhá koupelna. Dále se zde nachází společenská místnost (herna), technická komora a úložné prostory nahoře na ochozu ve "věži". Obě koupelny jsou vybaveny vanou se sprchovou zástěnou, umyvadlem a toaletou.

Dřevěné podlahy a schodiště, koberce, bezpečnostní dveře, TV, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, domácí vrátný, sklep, vstup do budovy na čip. Zálohy na společné služby a spotřebu energií cca 5.000 Kč měsíčně. Byt 181 m2, terasa 8 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  4788
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  181 m²
 • Terasa
  8 m²
 • Celková plocha
  189 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.