Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nadstandardní mezonet s velkou terasou (50 m2) a krásným výhledem na Petřín, Pražský hrad a malebné okolí. Tento zařízený podkrovní byt se nachází v 5. patře klasického činžovního domu s výtahem v klidné ulici v blízkosti nábřeží Vltavy a Tančícího domu. Výhodná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, minutu chůze k tramvajím, 5 minut chůze ke stanici metra Karlovo náměstí, výstavní síni Mánes a k Národnímu divadlu.

Ve spodní části bytu se nachází klimatizovaný obývací pokoj s částečně oddělenou plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice s koupelnou (vana, toaleta) a množstvím vestavěných skříní, ložnice pro hosty, druhá koupelna (sprchový kout, toaleta), komora a vstupní hala s šatnou. Ve středu interiéru je umístěno dvojité schodiště, které vede nahoru na prostornou klimatizovanou galerii s pracovnou, společenskou zónou a vstupy na terasu. Ke galerii dále přiléhá vybavená kuchyňka a šatna.

Nadčasový design, dřevěné podlahy, dlažba, dřevěné trámy, bezpečnostní dveře, ateliérová okna, zabudované osvětlení, spotřebiče Miele, vinotéka, základní nádobí a kuchyňské náčiní, TV, videotelefon, alarm. Poplatky za společné domovní služby, vodu a zálohy na spotřebu energií 7.500 Kč/měs. K dispozici od 15. dubna 2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22667
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  185 m²
 • Terasa
  50 m²
 • Celková plocha
  235 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.