Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu nově plně zařízený klimatizovaný designový byt se 2 koupelnami, situovaný v 1. patře kompletně nově zrekonstruované rezidence s recepcí, saunou a posilovnou. Historická budova původně ze 17. století stojí v sousedství Karlova mostu a Čertovky na ostrově Kampa na Malé Straně, v půvabné lokalitě v pěším dosahu Pražského hradu a Starého města. Občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí, pár minut chůze od domu je vzdálena stanice metra Malostranská.

Luxusní interiér tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, vana, toaleta), další dvě ložnice, další dvě koupelny (sprchový kout, toaleta), hala, prádelna / technická místnost a vstupní hala.

Špičkové materiály a provedení, nové vybavení, klimatizace, dřevěné parketové podlahy, dlažba, vestavěné skříně, plynový kotel, spotřebiče Miele, pračka, sušička. K dispozici je parkovací stání před domem za 6000 Kč měsíčně + DPH. Možnost zajistit úklid vč. výměny ložního prádla za dodatečný poplatek. Záloha na společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť. Možnost střednědobého pronájmu za vyšší nájemné (min. 3 měsíce).

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  161 m²
 • Parkování
  Možnost parkování před domem.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  43119
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.