Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Atraktivní, kompletně zrekonstruovaný a zařízený byt ve 3. patře krásně zrenovovaného secesního činžovního domu s výtahem v historickém centru Prahy, v blízkosti nábřeží Vltavy a Staroměstského náměstí. V domě i bytě byly zachovány původní architektonické prvky, jež dodávají bydlení atmosféru výjimečnosti, spojují historický kolorit s moderním životním stylem a dávají vyniknout zdejšímu geniu loci. Pár minut chůze k tramvajím a metru Staroměstská.

Interiér bytu tvoří prostorná vstupní hala s ručně malovanou stěnou, plně vybavená samostatná kuchyň, obývací pokoj s jídelnou, 2 ložnice (jedna je průchozí), dále koupelna se sprchovým koutem, šatna, toaleta a technická komora.

Dřevěné parketové podlahy, dlažba, vysoké stropy, repasovaná špaletová okna, bezpečnostní dveře, vestavěné úložné prostory, plynové vytápění, videotelefon, TV, myčka, vinotéka, kávovar, mikrovlnná trouba. Možnost parkování v garážích Rudolfinum v blízkosti budovy.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  84 500 Kč / 3 562 €
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné služby, internet a spotřebu energií: 9000 Kč měsíčně.
 • Celková plocha
  137 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v nedalekých garážích.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100342
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.