Naše pobočky

Svoboda & Williams sídlí v elegantní vile v ulici Na Zátorce, v oblíbené rezidenční lokalitě v Praze - Bubenči. Od roku 2014 provozujeme pobočku v Brně, od roku 2019 máme zastoupení také v Bratislavě.

Patříme k nejstarším a nejzavedenějším jménům českého realitního trhu. Během let jsme si kromě zvučného jména vybudovali i patřičné know-how, profesionální tým a širokou síť kontaktů. Ať už jde o koupi, prodej, pronájem, správu nemovitosti, investici nebo development, poskytneme vám spolehlivý, kvalitní a komplexní realitní servis. Působíme pod značkami Svoboda & Williams a Feelhome. Třebaže jsme každé z nich dali jiný směr, jedno je spojuje – soustředí se na kvalitní nemovitosti.

V roce 2017 jsme se stali exkluzivním partnerem globální realitní sítě Christie’s International Real Estate. Ta sdružuje realitní kanceláře, které se zaměřují na luxusní segment, a v současnosti je aktivní ve 46 zemích po celém světě. My zastupujeme Českou republiku a Slovensko. Partnerství s Christie’s International Real Estate nám umožňuje prezentovat vybrané nemovitosti z našeho portfolia globálně a současně nabídnout místním kupujícím prémiové reality v zahraničí.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Svoboda & Williams s.r.o.,
IČ: 275 88 785,
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 117311
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.