Byt, 3+kk

Vkusně zařízený nadstandardní byt, který prošel kompletní rekonstrukcí s důrazem na zachování původních architektonických detailů. Byt s výhledem na Starý židovský hřbitov se nachází v 1. patře renovovaného secesního činžovního domu v prestižní lokalitě v těsné blízkosti Pařížské ulice, Staroměstského náměstí, nábřeží Vltavy a stanice metra Staroměstská.

Vzdušný interiér tvoří prostorná vstupní hala, rohový obývací pokoj propojený s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, dále 2 samostatné ložnice, koupelna s velkým sprchovým koutem, bidetem a toaletou, šatna a technická komora.

Parkety, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné úložné prostory, vysoké stropy, velká okna, rolety, plynový kotel, pračka se sušičkou, kuchyňské spotřebiče Miele, myčka, indukční varná deska, kávovar, základní nádobí, vysavač, 2 TV, sklepní kóje. Poplatky za společné domovní služby a záloha na spotřebu energií 4000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28784
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  102 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.