Byt, 3+kk

Nadstandardní zařízený byt se 2 terasami (41 m2) a přilehlými zahrádkami (31 m2) v přízemí nové rezidence navržené přední českou architektkou Barborou Škorpilovou ze známého studia Mimolimit. Projekt je situován v centru Žižkova, nedaleko parků Vítkov a Parukářka, s dobrou dostupností do centra Prahy.

Interiér tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 2 ložnice a koupelna s francouzskými okny, vanou, umyvadlem a WC a samostatné WC. Obývací pokoj a jedna z ložnic mají velkoplošná francouzská okna s přístupem na terasu a zahradu.

K vybavení patří špičkové materiály, bezpečnostní dveře, vestavěné zrcadlové skříně, mozaikové parkety, luxusní sanita, italská kuchyň, myčka, mikrovlnná trouba, vysokorychlostní internet a satelitní TV připojení. Garážové stání v suterénu v ceně nájmu. V budově je 24hodinová recepce, výtah, společná zahrada a kavárna v přízemí. V blízkosti rezidence jsou tenisové kurty, bazén, sportovní a relaxační centrum Olšanka a golfový klub Čechie.Zálohy na poplatky za služby a spotřebu energií 7000 Kč měsíčně. ZAŘÍZENÉ. K dispozici od května 2017.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  4619
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  70 m²
 • Terasa
  41 m²
 • Celková plocha
  111 m²
 • Parkování
  Parkovací stání v podzemních garážích zahrnuto v ceně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.