Byt, 3+kk

Zrenovovaný atraktivní nadstandardní byt s výhledem na náměstí Jiřího z Poděbrad a jedinečný kostel Nejsvětějšího srdce Páně ve 2. patře kompletně zrekonstruovaného secesního činžovního domu s výtahem a zachovanými původními prvky. Výhodná lokalita přímo na náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra a tramvajovými spoji, s veškerou občanskou vybaveností v blízkém okolí.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s výhledem na náměstí, plně vybavená otevřená kuchyň, 2 ložnice, koupelna se sprchovým koutem, toaleta zvlášť a prostorná vstupní hala.

Nová kuchyň, kvalitní materiály a zpracování, vysoké stropy, štuky, velká okna, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně, klimatizace, plynový kotel, pračka se sušičkou, myčka.  Možnost pronájmu garážového stání za 7550 Kč/měs. Byt je nabízen nezařízený, možnost zařídit nábytkem za vyšší nájemné. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30151
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné domovní služby 125 EUR/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  93 m²
 • Parkování
  Parkovací stání k dispozici.
 • Sklep
  -
 • PENB
  Není vyžadován
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.