Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu nadstandardní, kompletně zrekonstruovaný, plně zařízený půdní mezonetový byt s velkou terasou a saunou v 6., nejvyšším patře udržovaného bytového domu s výtahem. Budova stojí v atraktivní rezidenční lokalitě v pěším dosahu stanice metra Flora a nákupního / zábavního centra Atrium Flora. Oblíbená rezidenční lokalita s mnoha kvalitními restauracemi, kavárnami, bistry, školami a dalšími službami, v pohodlné dochozí vzdálenosti k parku Riegrovy sady a farmářským trhům na náměstí Jiřího z Poděbrad. Výborné je spojení do centra díky stanici metra a četným tramvajovým linkám.

Interiér ve spodní úrovni tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 2 dětské ložnice, koupelna (sprchový kout, vana, toaleta), technická místnost a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi. V horním patře je hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna (sprchový kout, toaleta) a velká terasa se saunou a pergolou.

Dřevěné podlahy, stěrka, vybavení na míru, dostatek úložných prostor, bezpečnostní vstupní dveře, podlahové vytápění v koupelnách, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, kombinovaná trouba, lednice amerického typu. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 3000 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43696
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  158 m²
 • Terasa
  28 m²
 • Celková plocha
  186 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.