Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný nezařízený rohový byt s hezkým výhledem na Prahu, situovaný v 5. patře Rezidence Vinohrad - klasického činžovního domu s výtahem, který prošel kompletní modernizací. Budova se nachází na pomezí Žižkova a Vinohrad nedaleko stanice metra Jiřího z Poděbrad, v lokalitě s bohatou občanskou vybaveností (školy, školky, obchody, pošta, restaurace, kavárny) v blízkém dosahu. Naproti domu je hřiště pro děti a park s lavičkami, v pěším dosahu pak parky Parukářka a Mahlerovy sady a nákupní centrum Flora. Rychlá je také dostupnost do centra (tramvajové zastávky Olšanské náměstí a Radhošt'ská).

Slunný interiér bytu tvoří vstupní chodba, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a jídelním prostorem, světlá rohová ložnice, koupelna s vanou a samostatná toaleta.

Výhledy do parku, na podlaze plovoucí podlaha a dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, dřevěná okna, pračka, sklep.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  9227
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Zálohy na poplatky za společné domovní služby, vodu a vytápění 4.500 Kč/měs. pro 2 osoby. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  61 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.