Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Slunný byt se 2 koupelnami, zimní zahradou a krásnými výhledy na Prahu a do okolní zeleně, situovaný v 15. podlaží nově postaveného rezidenčního projektu Garden Towers s recepcí, upraveným atriem a podzemním parkováním. Projekt se nachází v blízkosti parku Parukářka, v příjemné lokalitě v Praze 3 s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu (nákupní centrum Flora, Olšanská poliklinika, pošta, četné možnosti sportovního vyžití) a dobrou dopravní dostupností do centra díky četným tramvajovým spojům a nedalekým stanicím metra Želivského a Flora. 

Interiér bytu tvoří rohový obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelnou a vstupem do zimní zahrady (6 m2), hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta) a vybavenou šatnou, další dvě ložnice, samostatná koupelna (vana), toaleta a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. Nájemci mohou užívat také velkou společnou terasu v 5. patře budovy.

Kvalitní materiály a provedení, plně klimatizován, francouzská okna, dubové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, elektrické předokenní žaluzie, pračka se sušičkou, kamenná pracovní deska v kuchyni, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, videotelefon, alarm, sklep, vstup do budovy na čip. V ceně je zahrnuta samostatná podzemní garáž pro 2-3 vozy. Možnost odkupu veškerého nábytku od nájemce. K dispozici od 13. března 2023 

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, vodu a topení cca 7500 Kč/měs. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Celková plocha
  120 m²
 • Parkování
  Uzamykatelná garáž pro 2-3 auta.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  28815
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.