Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu atraktivní nadstandardní mezonetový byt se 2 terasami, balkonem, střešní terasou a nádhernými výhledy na město a Pražský hrad. Byt je umístěn v 1. a 2. patře viladomu navrženého známým ateliérem Ing. arch. Ladislav Lábus AA v prestižní rezidenční lokalitě v Praze 6 na Hanspaulce. Dům je situován v mírném svahu a důmyslné umístění teras, balkonů a četných velkoformátových oken umožňuje mimořádné pohledy na panorama Prahy – od Pražského hradu až po jižní svahy nad Trojou. Klidná lokalita se spoustou zeleně, nedaleko přírodní rezervace Šárka, s občanskou vybaveností v rychlém dosahu a výbornou dostupností do centra, na letiště a do mezinárodních škol, pár minut jízdy autem od stanice metra Dejvická. 

Ze vstupní chodby v přízemí vedou schody do 1. úrovně, která nabízí obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a terasou, úložnou komoru a toaletu. Ve 2. patře je umístěna hlavní ložnice s terasou a en-suite koupelnou (vana, toaleta), dvě ložnice se společným balkonem a druhá koupelna (vana, toaleta). Ve 3. patře je střešní terasa.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, elektricky ovládané předokenní rolety, žaluzie, plynový kotel, myčka, mikrovlnná trouba. K dispozici je prostorná garáž se skladovým prostorem. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  44144
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Zálohy na společné služby a energie se hradi zvlášt'.
 • Podlahová plocha *
  168 m²
 • Terasa
  45 m²
 • Celková plocha
  213 m²
 • Parkování
  Prostorná garáž se skladovým prostorem.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.