Byt, 3+kk

Byt v atraktivním rezidenčním komplexu Azalea v krásném přírodním prostředí. Nabízíme k pronájmu částečně zařízený, tichý byt se 17 m2 terasou a krásným výhledem na zalesněný vrch Smetánka a údolí říčky Rokytky. Byt leží ve 2. patře architektonicky zajímavého uzavřeného rezidenčního komplexu z r. 2011 se společnou zahradou, výtahem, podzemním parkováním a kamerovým systémem. Dům, zasazený do zeleného svahu s vlastní příjezdovou komunikací, se nachází v klidné rezidenční lokalitě s rychlou dostupností do centra (15 minut autem), pouhých 100 m od autobusové zastávky. Ideální lokalita pro milovníky běhání, cyklistiky a procházek v přírodě.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, ložnice s vestavěnými skříněmi, druhá ložnice s vestavěným kovovým patrem na spaní, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory. Všechny hlavní místnosti mají výšku stropu 3,2 m a přístup na terasu.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, rolety, zahradní nábytek, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, videotelefon, sklep. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Uzavřený objekt s bránou na čip poskytuje rezidentům naprosté soukromí a klid. Záloha na společné služby, vodu a vytápění: 3600 Kč měsíčně. Záloha na elektřinu: 890 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35079
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  69 m²
 • Terasa
  17 m²
 • Celková plocha
  86 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.