Byt, 5+1

Nabízíme k pronájmu nadstandardní zrekonstruovaný nezařízený byt se 2 koupelnami a krásnými dalekými výhledy na město, vhodný pro diplomatické účely. Byt leží ve 3. patře VILY OSVĚTA, kompletně zrekonstruované historické budovy se společnou zahradou a parkováním, ve které se narodil a žil Jan Masaryk. Vila se nachází v klidné rezidenční lokalitě na Vinohradech nedaleko Havlíčkových sadů, v blízkém dosahu náměstí Míru se stanicí metra a zastávkami tramvají a autobusů, v místě s rychlou dostupností do centra. Plná občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí.

Interiér bytu tvoří velkorysý obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelnou, prostorná hlavní ložnice s en-suite koupelnou (rohová vana, sprchový kout, bidet, toaleta) a šatnou, další tři ložnice, samostatná koupelna (vana, sprchový kout, bidet, toaleta), vybavená technická komora, samostatná toaleta s vestavěnou skříní a velká vstupní hala s vestavěnými skříněmi. 

Dřevěné podlahy, dlažba, plynový kotel, sanita Villeroy & Boch, kuchyňské spotřebiče zn. Miele, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, videotelefon, sklep, společná zahrada k užívání. Bez výtahu. V ceně jsou zahrnuta 2 parkovací stání ve dvoře budovy. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103695
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné domovní služby a energie se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  250 m²
 • Parkování
  2 parkovací stání ve dvoře.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.