Byt, 5+1

Částečně zařízený byt se 2 koupelnami a 2 parkovacími místy, v přízemí uzavřeného rezidenčního komplexu VILLA BIANCA v prestižní čtvrti s mnoha ambasádami, v blízkosti parků Stromovka a Letenské sady. Komplexu šesti soudobých vil dominuje původní modernistická vila, dílo Jana Kotěry z let 1910-1911. Komplex je obklopen zahradou v anglickém stylu. Výborná dostupnost do centra, na letiště a do mezinárodních škol.

Byt nabízí obývací pokoj, kuchyň s jídelnou a spíží, celkem 4 ložnice - hlavní ložnici s en-suite koupelnou (vana, sprchový kout, toaleta), ložnici s vybavenou šatnou a další 2 ložnice, dále koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, samostatnou toaletu, malou pracovnu, šatnu, technickou místnost a vstupní chodbu.

Dřevěné podlahy a dlažba, centrální vytápění, sítě proti hmyzu, vnitřní rolety, indukční varná deska, myčka. V ceně jsou zahrnuta 2 parkovací stání.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103250
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Zálohy na společné domovní služby, vodu a vytápění 23.000 Kč/měs. Elektřina - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  193 m²
 • Parkování
  2 parkovací stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.