Byt, 3+kk

Nadstandardní byt s výjimečným výhledem na Prahu a do dalekého okolí. Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný klimatizovaný byt s terasou kolem celého bytu a se 2 koupelnami. Byt leží ve 2. patře moderní třípodlažní vily se třemi bytovými jednotkami v nedávno postaveném uzavřeném rezidenčním komplexu La Crone s 24h recepcí, ostrahou a podzemním parkováním v klidné ulici v prestižní rezidenční lokalitě v Praze 6. Výhodná poloha v blízkém dosahu místních parků, Strahovského stadionu, Pražského hradu a parku Ladronka s četnými možnostmi sportovního vyžití a relaxace, s rychlým spojením do centra (tram, bus - cca 10 min. k metru Hradčanská a Anděl), na letiště a k mezinárodním školám. V bezprostřední blízkosti rezidence se nachází autobusová zastávka.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, ložnice s vestavěnými skříněmi a en-suite koupelnou (sprchový kout, bidet, toaleta), druhá ložnice s en-suite koupelnou (vana, toaleta) a výhledem na Petřín a otevřená vstupní chodba. Terasa je přístupná ze všech hlavních místností.

Kvalitní provedení a vybavení, klimatizace, dubové podlahy, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, dostatek vestavěných skříní a úložných prostor, světlovody v ob. pokoji, přeokenní rolety, centrální podlahové vytápění, spotřebiče zn. Siemens, myčka, indukční varná deska, dřez a baterie zn. Franke, videotelefon, centrální vypínač, sklep, soukromá posilovna pro rezidenty, parkování pro hosty. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání. Záloha na společné služby, vodu a vytápění: 7200 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42565
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  107 m²
 • Terasa
  72 m²
 • Celková plocha
  179 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.