Byt, 4+1

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný, částečně zařízený byt se 2 koupelnami, možností parkování a přístupem na pavlač s výhledem na Petřín, situovaný ve 3. patře udržovaného historického domu bez výtahu. Atraktivní lokalita v malebném prostředí Malé Strany v pěším dosahu Petřínských sadů, Karlova mostu, Kampy a Pražského hradu, pár kroků od zastávky tramvaje, 1 krátkou zastávku ke stanici metra Malostranská. Velmi rychlá je také dostupnost do centra a plná vybavenost je k dispozici v blízkém dosahu.

Byt tvoří obývací pokoj, samostatná kuchyň, dvě ložnice s přístupem na pavlač, třetí ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, druhá koupelna se sprchovým koutem, bidetem a toaletou a vstupní chodba.

Dřevěné podlahy, dlažba, záclony a závěsy, pračka, myčka, indukční varná deska, sklep, úložná komora na pavlači, bezpečnostní kamery, kolárna. Možnost parkování ve dvoře domu (v ceně). 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43723
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na domovní služby a vodu 2.500 Kč/měs. pro 2 osoby. Plyn a elektřina - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  91 m²
 • Parkování
  Parkování ve dvoře.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.