Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu renovovaný, kompletně zařízený byt se 2 koupelnami v 1. patře udržovaného bytového domu bez výtahu v klidné ulici na Vinohradech v sousedství sadů Svatopluka Čecha. Vyhledávaná rezidenční lokalita s plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí a velmi rychlou dostupností do centra, pár minut od stanice metra na náměstí Jiřího z Poděbrad, v blízkém dosahu nákupního centra Flora, v pěším dosahu Riegrových sadů.

Byt tvoří obývací pokoj s dekorativními původními kachlovými kamny, plně vybavená kuchyň s arkýřovým výklenkem, 2 ložnice, en-suite koupelna (sprchový kout, toaleta), samostatná koupelna (vana), toaleta s bidetovou sprškou, vybavená šatna, zimní zahrada a vstupní hala. Obě ložnice jsou orientovány do klidného dvora.

Dřevěné podlahy, italské obklady, dlažba, rozkládací sedačka, plynový kotel, pračka, myčka, indukční varná deska, parní trouba, mikrovlnná trouba, 2 TV. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 3100 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se platí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42901
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  107 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.