Byt, 4+kk

Bydlení v samém srdci metropole, v památkově chráněném domě od významného architekta Antonína Engela, v klidné boční uličce bývalého židovského města a v sousedství výstavní Pařížské třídy a náměstí Miloše Formana. Unikátní nezařízený byt, kompletně zrekonstruovaný do posledního detailu nabízí moderní a zároveň nadčasový interiér. Skvěle dostupná lokalita s bohatým kulturním životem a širokým výběrem z restaurací a kaváren. V blízkosti je i dobrá občanská vybavenost, nedaleko je také Rudolfinum nebo Filozofická fakulta Univerzity Karlovy.

Vzdušný nezařízený byt s vysokými stropy, velkými okny a krásným výhledem do Pařížské ulice lemované stromovou alejí je umístěn v 5. podlaží, přístupném výtahem. Interiér tvoří obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice s en-suite koupelnou, další 2 ložnice, centrální koupelna a velká vstupní hala.

Celý byt prošel náročnou kompletní rekonstrukcí pod přísným dohledem Národního památkového ústavu. Ve svěžím a zároveň důstojném interiéru zaujme bílý řecký mramor z ostrova Thassos, ošetřený speciální impregnací proti nečistotám, který je použit na podlahách, parapetech, v koupelnách i kuchyni. Dubové parkety byly položeny v chevronovém vzoru, kuchyňské spotřebiče jsou značky Miele (indukční varná deska s integrovanou digestoří, trouba a vinotéka, spotřebiče doplňuje vestavná americká lednice novozélandské značky Fisher & Paykel), kuchyňská armatura v matné platině je značky Dornbracht, koupelnové kohoutky a toalety Swiss Aqua Technologies dodala britská společnost Crosswater. V bytě jsou vestavěné skříně, vytápění zajišťuje elektrický kotel Protherm, v koupelnách je elektrické podlahové vytápění a otopný žebřík Ambra z broušené mosazi. K bytu přísluší sklep, obyvatelé domu mohou také využívat krásnou soukromou zahradu s posezením ve vnitrobloku. Byt je k pronájmu nabízen nezařízený a k dispozici je od 1. srpna 2023.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42460
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na domovní služby a vodu: 4.000 Kč/měs. Elektřina - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  144 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.