Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu plně zařízený byt se zimní zahradou v 9. podlaží moderního rezidenčního projektu Garden Towers s recepcí, upraveným atriem a podzemním parkováním. Projekt se nachází v blízkosti parku Parukářka, v příjemné lokalitě v Praze 3 s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu (nákupní centrum Flora, Olšanská poliklinika, pošta, četné možnosti sportovního vyžití) a dobrou dopravní dostupností do centra díky četným tramvajovým spojům a nedalekým stanicím metra Želivského a Flora.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, hlavní ložnice s vybavenou šatnou, zimní zahrada (7 m2), druhá ložnice / pracovna, koupelna (vana, podlahové vytápění), samostatná toaleta a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. Nájemci mohou užívat také velkou společnou terasu v 5. patře budovy.

Dřevěné plovoucí podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně, nábytek zn. Hanák, židle zn. Ton, francouzská okna, předokenní žaluzie, centrální vytápění, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, TV, videotelefon, alarm, velký sklep (12 m2), kočárkárna, vstup do budovy na čip. V ceně je zahrnuto 1 podzemní garážové stání.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42357
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Zálohy na společné domovní služby, topení a spotřebu vody: 5.400 Kč/os./měs. Elektřina - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  94 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.