Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 3 + kk

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený, kompletně zrekonstruovaný rohový byt v 1. patře zrekonstruovaného domu z počátku 20. století na pomezí Vinohrad a Žižkova, v sousedství Mahlerových sadů, v pěším dosahu Riegrových sadů. Budova se nachází v oblíbené rezidenční lokalitě s rychlou dostupností do centra a veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu. V docházkové vzdálenosti je i stanice metra Jiřího z Poděbrad s četnými restauracemi, bistry, kavárnami a stanovištěm pravidelných farmářských trhů.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a arkýřovým výklenkem, ložnice s vybavenou šatnou, druhá ložnice, koupelna se sprchovým koutem, koupelna s vanou, samostatná toaleta, spíž / komora a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložným patrem pod stropem.

Masivní dřevěné podlahy, dlažba, plynový kotel, myčka, balkon v mezipatře domu, výtah. Záloha na společné služby a vodu 2000 Kč měsíčně. Spotřeba energií se hradí zvlášť. K dispozici od června 2022.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  89 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  41550
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.