Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu plně zařízený půdní mezonetový byt se 2 koupelnami, situovaný ve 3. patře udržovaného rohového bytového domu bez výtahu. Budova se nachází v historickém a kulturním centru Prahy jen pár kroků od stanice metra a zastávky tramvají Náměstí Republiky a nákupních center Palladium a Kotva, pár minut chůze od Staroměstského a Václavského náměstí. Nedaleko domu se nachází multifunkční sportovní hřiště, v blízkém dosahu je i nábřeží Vltavy a Letenský park.

Spodní patro bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, 2 ložnice - jedna s malou šatnou, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní chodba. V horním patře je umístěna malá galerie, 1 ložnice a koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Ůložná komora, dřevěné a laminátové podlahy, dlažba, dřevěné schodiště, centrální vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, WiFi (zahrnuto v ceně). 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38922
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné domovní služby a spotřebu energií ve výši 5000 Kč měsíčně se platí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  200 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.