Byt, 3+kk

Designový byt v Praze 3 Strašnicích. Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený byt s velkou terasou a panoramatickým výhledem na město vč. Petřína a Pražského hradu, situovaný v 9. patře nedávno postaveného rezidenčního komplexu Tulipa Třebešín na okraji klidné vilové čtvrti na rozhraní Vinohrad a Strašnic. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, pár kroků od parku Jiřího Karena, s autobusovými spoji do centra, přibližně 10 minut chůze od stanice metra Želivského a Malešického parku.

Byt je přístupný z 9. patra, které tvoří vstupní hala s vestavěnými úložnými prostory a schodiště do patra. Interiér dále nabízí prostorný obývací pokoj s lihovým krbem, jídelnou a plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice s vybavenou šatnou, koupelna s vanou a sprchovým koutem a samostatná toaleta. Terasa je přístupná z ob. pokoje a hlavní ložnice.

Nadstandardní vybavení a provedení, dřevěné dubové podlahy, stěrka, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně a úložné prostory, centrální vytápění, pračka se sušičkou, kuchyňská deska z přírodního kamene, kuchyňské spotřebiče Küppersbusch, indukční varná deska, myčka, kombinovaná parní trouba, mikrovlnná trouba, TV, terasa se zahrádkou a sprchou, vstupy na čip. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37863
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, topení, spotřebu vody a údržbu garáží: 6500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  119 m²
 • Terasa
  106 m²
 • Celková plocha
  225 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.