Byt, 4+kk

Moderní mezonet na nábřeží Vltavy s krásnými výhledy na řeku, Pražský hrad, Petřín a Žofín. Nabízíme k pronájmu půdní byt se 3 koupelnami a 2 terasami o 45 m2 v 5. patře kompletně zrekonstruovaného, dobře udržovaného bytového domu s výtahem v centru Prahy. Budova se nachází v sousedství Žofína a Národního divadla, v pěším dosahu Starého Města a Malé Strany, v místě s výbornou dopravní dostupností (tramvaje jsou pár kroků od domu, metro pár minut chůze). Veškerá občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí.

Spodní patro bytu tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnice s vlastní koupelnou (sprchový kout), samostatná toaleta otevřená vstupní hala. V horním patře je velká galerie s přístupem na terasu, hlavní ložnice s koupelnou (vana, toaleta, bidet, úložná komora) a přístupem na druhou terasu a ložnice / pracovna s vestavěnou skříní a koupelnou (vana, toaleta, bidet). Obě prostorné terasy skýtají výhled do okolní historické zástavby, na kupoli Národního muzea a na Žižkovskou věž.

Dřevěné podlahy, dlažba, plynový kotel, myčka, videotelefon, sklep. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 900 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37407
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  166 m²
 • Terasa
  45 m²
 • Celková plocha
  211 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.