Byt, 3+1

Podkrovní byt s balkonem ve 4. patře renovované budovy bez výtahu, s mnoha zachovanými původními architektonickými prvky, v bezprostřední blízkosti náměstí Jiřího z Poděbrad.

Byt má plně vybavenou kuchyň, která je oddělena od obývacího pokoje posuvnými dveřmi, balkon s výhledem na kostel Nejsvětějšího srdce Páně, 2 ložnice s velkými okny a koupelnu s vanou, sprchovým koutem, bidetem a WC. Dále je zde prostorná vstupní hala (cca 20 m2), komora s pračkou a velká úložná komora.

Plovoucí podlahy a dlažba, bezpečnostní dveře, domácí vrátný, telefonní linka. Možnost zřídit satelitní připojení. Minutu chůze od metra a tramvají. Měsíční zálohy na spotřebu energií 4.000 Kč. K dispozici od února 2016. ZAŘÍZENÉ!

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  3568
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  130 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.