Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu prostorný, kompletně nově zrekonstruovaný byt s 12 m2 terasou, klenutými stropy a možností parkování, situovaný ve 2. patře výborně udržovaného, bezpečného, plně zrenovovaného secesního domu s novým výtahem a společnou upravenou zahradou ve vnitrobloku. Dům stojí v klidné ulici v historickém centru Prahy v blízkosti nábřeží Vltavy, Žofína a Národního divadla, v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, pár minut chůze k tramvajím a ke stanici metra Národní třída.

Interiér bytu tvoří velký obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a terasou s výhledem do zahrady, dále 3 samostatné ložnice, vybavená šatna, koupelna s vanou a 2 umyvadly, 2 samostatné toalety a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložným prostorem.

Kompletní nové vybavení, dřevěné podlahy, dlažba, nová a repasovaná okna, plynový kotel zn. De Dietrich, myčka, mikrovlnná trouba, společný balkon přístupný ze společných prostor domu. Možnost pronájmu 1-2 parkovacích stání v blízkosti domu za 4000 Kč/stání měsíčně. Poplatky za společné služby a vodu: 1800 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33489
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  138 m²
 • Terasa
  12 m²
 • Celková plocha
  150 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu 1-2 parkovacích stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.