Byt, 3+kk

Kompletně zařízený designový byt s terasou, balkonem a krásným výhledem do zeleně parku na Vítkově, situovaný v 7., nejvyšším patře moderního rezidenčního komplexu s podzemním parkováním. Budova se nachází v klidné ulici přímo na okraji parku, v lokalitě s rychlou dostupností do centra. V blízkosti objektu je k dispozici dostatek možností k nakupování, sportu i relaxaci.

Interiér tvoří prostorný obývací pokoj s balkonem s výhledem do parku, plně vybavený kuchyňský kout s jídelním prostorem, hlavní ložnice s vybavenou šatnou, pracovna (příp. druhá ložnice), průchozí sdílená koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní chodba. Privátní terasa s výhledem do vnitrobloku a na střechy okolních domů je přístupná z kuchyně a hlavní ložnice.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, betonová kuchyňská deska, ústřední vytápění, pračka se sušičkou, myčka, indukční varná deska, vinotéka, kávovar, nádobí a kuch. náčiní, vysavač, zahradní nábytek, 2x Apple TV. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Záloha na společné služby, vodu a vytápění: cca 2700 Kč měsíčně pro 1 osobu. Záloha na elektřinu: 1500 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33044
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  80 m²
 • Terasa
  36 m²
 • Celková plocha
  116 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.