Byt, 3+kk

Atraktivní nezařízený byt 3+kk je součástí kompletní rekonstrukce nárožního činžovního domu s výtahem, honosnými společnými prostory a bohatě zdobenou fasádou. Dům, který byl postaven v roce 1901 dle návrhu architekta Horáka, je příhodně situován ve vyhledávané lokalitě na rozhraní Žižkova a Vinohrad, v těsném sousedství Riegrových sadů, s výbornou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí.

Dispozice tohoto bytu ve 2.NP nabízí rohový obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linku a jídelním prostorem, 2 ložnice, koupelnu s toaletou, samostatnou toaletu, šatnu, komoru a vstupní halu. Všechny pokoje jsou orientovány na jih nebo jihozápad, do ulice.

Masivní dubové parkety, obklady a dlažba, repliky původních interiérových dveří, kvalitní koupelnová sanita a ozdobné nástěnné a stropní štuky. V domě je k dispozici wellness (vířivka s odpočívárnou, sauna a sprcha) za dodatečný poplatek. Záloha na domovní služby včetně vytápění a vody: 5.920Kč/měs. Elektřina se převádí na nájemce.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32952
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  117 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.