Byt, 4+kk

Kompletně nově zrekonstruovaný a zmodernizovaný půdní byt s klimatizací a terasou s výhledem na Vrch Vítkov v 5., nejvyšším patře zrekonstruovaného bytového domu jen pár kroků od náměstí Republiky. Lokalita vyniká blízkostí veškeré vybavenosti a služeb vč. obchodních center Palladium a Kotva (s možností pronájmu dlouhodobého parkování), Divadla v Dlouhé a mnoha restaurací, kaváren a klubů. Stanice metra trasy B Náměstí Republiky je vzdálena minutu chůze, zastávka tramvají je přímo před domem, v pěším dosahu je i prestižní Pařížská ulice a Staroměstské náměstí. Dostatek zeleně poskytuje park Lannova, zahrada Anežského kláštera nebo Letenské sady na protějším břehu Vltavy.

Interiér tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem, plně vybavenou kuchyní a terasou s výhledem do vnitrobloku přes střechy okolních domů až na vrch Vítkov, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), další dvě ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta a otevřená vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory.

Kvalitní dýhovaný vestavný nábytek, parkety, marmoleum, dlažba, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně ve všech ložnicích, rolety, plynové etážové topení, kuch. spotřebiče AEG vč. myčky, indukční varné desky a mikrovlnné trouby, úložný prostor pod stropem v hale, výtah. Zálohy na společné služby a vodu: 750 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina se platí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  3215
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  130 m²
 • Terasa
  11 m²
 • Celková plocha
  141 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.