Byt, 3+kk

Prostorný podkrovní byt se 2 koupelnami v 5., nejvyšším patře plně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem a zachovanými původními prvky. Dům je výhodně umístěn přímo na náměstí Jiřího z Poděbrad s Plečnikovým kostelem Nejsvětějšího srdce Páně, stanicí metra, tramvajovými spoji, kvalitními restauracemi, kavárnami a bistry a oblíbenými farmářskými trhy. Lokalita s rychlou dostupností do centra a plnou vybaveností v okolí, v pěším dosahu nákupního centra Atrium Flora.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, 2 samostatné ložnice orientované do vnitrobloku, dále 2 koupelny (vana / sprchový kout, bidet, toaleta) a šatnu a velkou vstupní halu s vestavěnými úložnými prostory.

Vzdušné místnosti, na podlahách parkety, dlažba v koupelnách, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka se sušičkou, myčka, mikrovlnná trouba. Byt je možno částečně dovybavit nábytkem. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31292
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné domovní služby a vodu 3000 Kč měsíčně. Energie se hradí zvlášť - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  125 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.