Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu prostorný byt v komplexu novorenesančních "Hlávkových domů" z let 1887-98, postavených dle projektu předního českého architekta Josefa Fanty pro význačného mecenáše Josefa Hlávku. Kompletně nově zrekonstruovaný klimatizovaný byt se 2 koupelnami a zachovanými původními prvky je situován ve 3. patře zrenovovaného historického paláce v centru Prahy. Lokalita s plnou vybaveností v okolí a rychlým přístupem ke všem třem trasám pražského metra.

Interiér bytu tvoří velký obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 2 ložnice s přístupem do společné koupelny se sprchovým koutem a toaletou (jedna z ložnic je průchozí), 3. ložnice s arkýřem, samostatná koupelna se sprchovým koutem a toaletou, technická komora a vstupní hala.

Vysoké stropy, velká okna, parkety, dlažba, plynový kotel, myčka, mikrovlnná trouba, výtah. Poplatky za společné domovní služby a vodu 600 Kč měsíčně pro 1 osobu. Poplatky za spotřebu plynu a elektřiny budou převedeny na nájemce.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27990
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  128 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.