Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt v 1. patře renovovaného činžovního domu s výtahem a upraveným společným vnitroblokem na klidném náměstí se spoustou zeleně. Lokalita vzdálená jen pár minut od zastávky tramvají a stanice metra Želivského, s velmi rychlou dostupností do centra. Plná vybavenost v blízkém dosahu, dvě krátké zastávky tramvají k nákupnímu centru Flora.

Byt tvoří 2 samostatné ložnice, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta, šatna / úložná komora a velká vstupní hala.

Zachované původní prvky, velká okna, dřevěné plovoucí podlahy, dlažba, zabudované osvětlení, centrální plynové topení, myčka, balkon v mezipatře domu. Poplatky za společné služby a vodu 600 Kč/osoba/měsíc. Záloha na plyn 2500 Kč/měsíc. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26662
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  74 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.