Byt, 4+1

Nabízíme k pronájmu prostorný byt v komplexu novorenesančních "Hlávkových domů" z let 1887-98, postavených dle projektu předního českého architekta Josefa Fanty pro význačného mecenáše Josefa Hlávku. Kompletně nově zrekonstruovaný byt se zachovanými původními prvky je situován ve 3. patře zrenovovaného historického paláce bohatě zdobeného sgrafity v centru Prahy. Lokalita s plnou vybaveností v okolí a rychlým přístupem ke všem třem trasám pražského metra.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s kachlovými kamny (47 m2), plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, samostatně umístěná hlavní ložnice s šatnou a en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), další dvě ložnice, koupelna s vanou, šatna / komora, toaleta pro hosty a velká vstupní hala.

Klimatizace ve 3 místnostech, vysoké stropy, velká okna, parkety, bezpečnostní vstupní dveře, dvoukřídlové interiérové dveře, plynový kotel, výtah. Poplatky za společné domovní služby 600 Kč měsíčně pro 1 osobu. Poplatky za spotřebu energií budou převedeny na nájemce.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26344
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  158 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.