Byt, 3+kk

Kompletně zařízený moderní byt s panoramatickými výhledy na Prahu a spoustu okolní zeleně, situovaný ve 14. podlaží nově postaveného rezidenčního projektu Garden Towers s recepcí, upraveným atriem a podzemním parkováním. Projekt se nachází v blízkosti parku Parukářka, v příjemné lokalitě v Praze 3 s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu (nákupní centrum Flora, Olšanská poliklinika, pošta, četné možnosti sportovního vyžití) a dobrou dopravní dostupností do centra díky četným tramvajovým spojům a nedalekým stanicím metra Želivského a Flora.

Interiér bytu tvoří 2 samostatné ložnice, prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Kvalitní vybavení a zařízení, francouzská okna, vinylové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, elektrické venkovní žaluzie, pračka, myčka, indukční varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, ohřívací zásuvka na talíře, elektrická toaleta s bidetem, TV, videotelefon, alarm, vstup do budovy na čip. K dispozici je garážové stání (v ceně). 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26329
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, vodu a topení 6.000 Kč/měs. Elektřina se hradí zvlášť (cca 1.300 Kč/měs.).
 • Podlahová plocha *
  85 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.