Byt, 3+kk

Nadstandardní, částečně zařízený designový byt se 2 balkony a 2 koupelnami, navržený renomovaným interiérovým studiem Donlić, situovaný ve 4. NP plně zrekonstruovaného klasického činžovního domu s výtahem. Dům se nachází v klidné ulici 2 minuty chůze od zastávky tramvaje, 5 minut jízdy do centra, v pěším dosahu Riegrových sadů a parku Vítkov.

Vzdušný interiér tvoří prostorný otevřený obývací pokoj se vstupem na balkon, plně vybavená otevřená kuchyň s jídelnou a množstvím úložných prostor, 2 ložnice s en-suite koupelnami a vestavěnými skříněmi a policemi, dále toaleta pro hosty, šatna a otevřená vstupní chodba. Oba balkony jsou orientovány do klidného vnitrobloku.

Kvalitní zařízení a vybavení, nábytek na míru, vysoké stropy, dřevěné podlahy, bezpečnostní dveře, zabudovaná stropní svítidla, spotřebiče Miele, pračka, sušička, masážní vana, alarm s možností napojení na PCO, společný dvůr a kamerový systém v domě. V ceně je zahrnuta garáž (až pro 3 vozy) v domě. Poplatky za společné domovní služby a zálohy na spotřebu energií se hradí zvlášť. Interiér 175 m2, balkony 5 a 3 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24498
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  175 m²
 • Balkón
  8 m²
 • Celková plocha
  183 m²
 • Parkování
  Garáž pro 3 auta v domě.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.