Byt, 4+kk

Jedinečný tříúrovňový půdní byt s úžasnými výhledy na Hradčany, Petřín, Malou Stranu a do dalekého okolí. Tento zařízený romantický byt je situován ve 3. patře kompletně zrekonstruovaného pozdně barokního paláce z r. 1765. Dům, který prošel nákladnou celkovou rekonstrukcí, nabízí široké dřevěné schodiště s barokními sochami, mnoho dekorativních prvků a půvabné atrium ve společném vnitrobloku. Atraktivní lokalita pár kroků od Pražského hradu a parku na úpatí Petřína, pár minut chůze od Karlova mostu a Malostranského náměstí, jednu krátkou zastávku tramvají od stanice metra Malostranská.

Spodní úroveň: vstupní hala s množstvím vestavěných skříní a úložných prostor, jedna ložnice, koupelna (sprchový kout, toaleta), technická komora. Hlavní úroveň: prostorný klimatizovaný obývací pokoj s plně vybavenou moderní kuchyní, jedna ložnice, koupelna (vana, toaleta), pracovna / šatna. Horní úroveň: hlavní ložnice s vestavěnými úložnými prostory. Byt nabízí řadu výklenků a neopakovatelný výhled na pražské pamětihodnosti do všech světových stran.

Zachované původní prvky, dřevěné podlahy, obnažené dřevěné trámy, nový plynový kotel, pracovní plocha v kuchyni z materiálu technistone, pračka, sušička, myčka, rozkládací pohovka, TV, domácí vrátný, velký půdní úložný prostor, sklep. Bez výtahu. Samostatné měřiče vody, plynu a elektřiny. Poplatky za společné domovní služby a zálohy na spotřebu energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22823
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  160 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.