Byt, 3+kk

Zařízený slunný byt se 2 balkony a krásným výhledem do parku, ležící ve 4. patře moderního rezidenčního komplexu Park Vítkov s 24/7 recepcí a ostrahou, podzemním parkováním, fitness centrem a saunou. Dům se nachází v klidné ulici přímo na okraji parku, v lokalitě s rychlou dostupností do centra. V blízkosti objektu je dostatek možností k nakupování, sportu i relaxaci.

Byt tvoří prostorný obývací pokoj se vstupem na balkon, plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 2 ložnice - jedna také s balkonem, koupelna s vanou a dvěma umyvadly a vstupní hala.

Parkety, kvalitní italská dlažba, velká okna, žaluzie, bezpečnostní vstupní dveře, pračka, TV, sklep, výtah. V ceně jsou zahrnuta dvě parkovací stání v podzemních garážích. Poplatky za společné domovní služby, vodu a vytápění činí 8.153 Kč/měs. Poplatky za elektřinu jsou cca 1000 Kč/měs.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20963
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  109 m²
 • Parkování
  Dvě parkovací stání v ceně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.