Byt, 3+1

Atraktivní nadstandardní byt s výhledem na náměstí Jiřího z Poděbrad a jedinečný kostel Nejsvětějšího srdce Páně, situovaný ve 4. patře kompletně zrekonstruovaného secesního činžovního domu s výtahem a zachovanými původními prvky. Výhodná lokalita přímo na náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra a tramvajovými spoji, s veškerou občanskou vybaveností v blízkém okolí.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, 2 ložnice, plně vybavená koupelna, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala. Je zde možnost vytvoření třetí ložnice.

Kvalitní materiály a zpracování, velká okna, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně, plynový kotel, pračka se sušičkou, myčka. Poplatky za společné domovní služby 1000 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce. Sklepní kóje k dispozici. Jedno garážové stání zahrnuto v ceně nájmu. Byt je možno zařídit nábytkem za vyšší nájemné. K dispozici od prosince 2020.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20697
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  137 m²
 • Parkování
  Garage parking included.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.