Byt, 3+1

Zrenovovaný nezařízený byt v 1. patře zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem, zachovanými původními prvky a společnou zahradou ve vnitrobloku. Klidná lokalita na rozhraní Vinohrad a Žižkova v bezprostřední blízkosti pěkně upraveného dětského hřiště a parku, 5 minut od centra, stanice metra Hlavní nádraží a Riegrových sadů.

Byt má obývací pokoj, 2 ložnice, plně vybavenou kuchyň se spíží, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a prostornou vstupní halu.

Výhledy do zeleně, vysoké stropy, parkety, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, domácí vrátný, sklep. Správce v domě. Poplatky za společné domovní služby a vodu 600 Kč/os./měs. Plyn a elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce). Nezařízené, možno zařídit nábytkem za vyšší nájemné. Volné od 1.5.2015 (případně i dříve).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19676
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  99 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.