Byt, 4+1

Stylový tříúrovňový půdní byt s krásným výhledem na Pražský hrad a Petřín situovaný ve třetím patře kompletně zrekonstruované historické budovy v samém srdci Malé Strany. Úžasná lokalita na malebné Kampě přímo u Čertovky, pár kroků od Karlova mostu, v pěším dosahu Pražského hradu a Starého Města.

Interiér nabízí v prvním patře velký obývací pokoj s krásným výhledem, plně vybavenou kuchyň s pracovními plochami z přírodního kamene, toaletu s bidetem a technické zázemí. Ve druhém patře jsou umístěny dvě ložnice, koupelna a vybavená šatna. Ve třetím patře se nachází podkrovní místnost s koupelnou vhodná pro hlavní ložnici nebo zázemí pro hosty s krásným výhledem na střechy malostranských domů, Pražský hrad, Petřín a část Karlova mostu. Koupelny jsou vybaveny vanou, umyvadlem, bidetem a toaletou.

Byt je zrekonstruován ve vysoké kvalitě za použití italských materiálů. Parkety, vestavěné skříně, dřevěné trámy, dřevěné okenice, bezpečnostní vstupní dveře, pračka, myčka, domácí vrátný. Možnost parkování 300 m od budovy. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19257
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  172 m²
 • Parkování
  Možnost parkování 300 m od budovy.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.