Byt, 4+kk

Plně renovovaný byt se 2 koupelnami v 1. patře kompletně zrekonstruovaného historického pavlačového domu na Malé Straně na úpatí Petřína. Lokalita s plnou občanskou vybaveností, v pěším dosahu Vltavy a ostrova Kampa, s rychlou dostupností do centra.

Byt tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní se spíží, velká hlavní ložnice s koupelnou (sprchový kout, toaleta), další dvě ložnice, koupelna s masážní vanou a toaletou, úložná komora, toaleta pro hosty a vstupní chodba a hala s vestavěnými skříněmi. Vstup do bytu z pavlače.

Zachované původní prvky, velká okna, parkety a dlažba, okna s dvojitými skly, plynový kotel, pračka, myčka, satelitní připojení, alarm. V přízemí je k dispozici úložný prostor pro kola apod. Bez výtahu. Parkování ve dvoře za domem možné za 4.000 Kč/měsíc. Zálohy na společné služby 4000 Kč/měsíc. Plyn, elektřina a voda se hradí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  12320
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  144 m²
 • Parkování
  Parkování ve dvoře.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.