Byt, 4+kk

Nadstandardní klimatizovaný byt se 3 ložnicemi a 2 koupelnami ve 3. patře kompletně zrekonstruované rezidence s výtahem, recepcí, zachovanými původními prvky, zatravněným atriem, kamerovým systémem a parkováním. Klidná ulice v pěším dosahu Karlova náměstí se stanicí metra a četnými zastávkami tramvají.

Interiér bytu tvoří velký obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, spíž, hlavní ložnice s šatnou a en-suite koupelnou (vana, sprchový kout, dvě umyvadla, toaleta), ložnice s druhou koupelnou (sprchový kout, dvě umyvadla), prádelna, technická komora s toaletou a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Dubové parkety, dlažba, velká okna, bezpečnostní vstupní dveře, rolety, pračka, sušička, kvalitní kuchyňské spotřebiče, plynový kotel, centrální vypínač, alarm. Správce v budově. Parkování v garáži za 5000 Kč měsíčně. Poplatky za společné domovní služby 3500 Kč/měsíčně. Poplatky za spotřebu energií se hradí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10732
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  143 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži za 5000 Kč měsíčně.
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.