Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený byt s pěkným výhledem do přilehlého parku a na Pražský hrad, situovaný ve 2. patře kompletně zrekonstruovaného nárožního bytového domu s výtahem, wellness studiem, honosnými společnými prostory a bohatě zdobenou fasádou. Dům, který byl postaven v roce 1901 v eklektickém stylu se secesními prvky dle návrhu architekta Horáka, stojí ve vyhledávané lokalitě na rozhraní Žižkova a Vinohrad, v těsném sousedství revitalizovaného parku Rajská zahrada a Riegrových sadů, s výbornou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí a velmi rychlým spojením do centra. Stanice metra Jiřího z Poděbrad je v pěším dosahu, zastávky autobusů a tramvají jsou rovněž vzdáleny jen několik minut chůze.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, samostatnou toaletu pro hosty, technickou místnost a vstupní chodbu s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory. 

Dřevěné podlahy, dlažba, vestavěné skříně, centrální vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, videotelefon. 

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101536
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, vytápění a spotřebu vody: 9.800 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  117 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.