Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu moderní zařízený mezonetový byt ve vysokém standardu, situovaný ve 3. patře secesního bytového domu bez výtahu v klidné boční ulici v lokalitě širšího centra, ve čtvrti Žižkov se svou autentickou atmosférou. Menší secesní budova stojí v jednosměrné ulici nedaleko parku Vrch Vítkov, v místě s veškerými službami a snadnou dostupností MHD. V okolí se nachází kvalitní občanská vybavenost, blízko je Žižkovské divadlo J. Cimrmana i známý tunel pro pěší a cyklisty propojující Žižkov s trendy čtvrtí Karlín. Kousek od domu je zastávka autobusu, kterým se lze dostat k přestupní stanici metra Florenc, 5 minut chůze je vzdálena tramvajová zastávka.

Ve spodní úrovni bytu se nachází obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, samostatná toaleta a vstupní chodba. V horním, podkrovním patře se nachází 2 ložnice, koupelna se sprchovým koutem, podlahovým vytápěním a toaletou a šatna.

Vysoký standard vybavení, dubové olejované parkety, velkoformátová dlažba a obklady v dekoru bílého mramoru a šedého kamene doplněné o hexagonovou mozaiku, sanita značek Vitra, Sapho, Laufen a Hansgrohe, bílé kazetové interiérové dveře, vstupní nehořlavé dveře v historizujícím stylu, klasická historizující okna Nenadal, ateliérová okna s hliníkovými rámy a trojskly, střešní okna Velux, ocelové schodiště s dubovými nášlapy, elektrické vytápění. 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101336
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu vody: 3400 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  77 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.