Byt, 4+1

Nabízíme kompletně zrekonstruovaný a zařízený byt s nadčasovým interiérem ve vysokém nadstandardu. Působivá kombinace původních řemeslných prvků s moderními technologiemi a účelným dispozičním uspořádáním vytváří pohodlné bydlení v komorním bytovém domě, který stojí přímo v historickém jádru metropole. Jedinečná lokalita Starého Města umožňuje pěší dosah všeho potřebného i perfektní dostupnost metrem a tramvají. Blízko je na Staroměstské i Václavské náměstí, v okolí je široká nabídka restaurací, kaváren, klubů či divadel, ale také dalších služeb k běžnému každodennímu životu – jsou zde prodejny potravin a další obchody i školy všech stupňů.

Byt, situovaný ve 2. patře, tvoří obývací pokoj, plně vybavená samostatná kuchyň s jídelnou a 3 ložnice, z nichž každá má svou vlastní koupelnu. Hlavní ložnice je navíc se šatnou. Dále je zde vstupní chodba a velká technická místnost s úložným prostorem.

Původní repasované parkety kombinované s novými dubovými parketami, špaletová okna s trojskly, vestavěné úložné prostory, designová svítidla Light Works, původní kazetové interiérové dveře, obklady z travertinu v koupelnách, vytápění tepelným čerpadlem, chlazení, pračka se sušičkou, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, lednice amer. typu zn. Hisense. 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100280
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu vody: 4.000 Kč měsíčně pro 2 osoby. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  146 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.