Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu plně zrekonstruovaný, zařízený byt se 2 koupelnami ve 4. patře dobře udržovaného, bezpečného renovovaného domu s výtahem v klidné ulici v historickém centru Prahy v blízkosti nábřeží Vltavy a Národního divadla. Výhodná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, pár minut chůze k tramvajím, ke stanici metra Národní třída, na Žofín a k výstavní síni Mánes.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 2 ložnice s vestavěnými skříněmi, 2 koupelny s toaletou (vana / sprchový kout) a otevřená vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Parkety, dlažba, bezpečnostní dveře, pračka, kuchyňské spotřebiče Miele vč. myčky a mikrovlnné trouby, TV, videotelefon, alarm. Možnost pronájmu garáže ve dvoře budovy za 2000 Kč měsíčně. Poplatky za společné domovní služby 1000 Kč/os./měsíc. Plyn 1500 Kč/měs. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  8262
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  143 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v garáži za 2000 Kč/měs.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.