Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu luxusní, citlivě zrekonstruovaný a kompletně zařízený designový rohový byt ve 3. patře historické budovy s výtahem a zachovanými původními architektonickými prvky. Dům stojí v atraktivní lokalitě v historickém centru Prahy v těsné blízkosti Staroměstského náměstí a nábřeží Vltavy. Pařížská ulice se svými elegantními historickými budovami, luxusními obchody, značkovými butiky a restauracemi je považována za nejprestižnější adresu v Praze. Kompletní občanská vybavenost je k dispozici v blízkém dosahu, nedaleko je také stanice metra Staroměstská.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s arkýřovým výklenkem a plně vybavenou kuchyňskou linkou, ložnice s vestavěnými skříněmi a en-suite koupelnou se sprchovým koutem, samostatná toaleta, technická místnost, prostorná hala a vstupní chodba.

Špičkové vybavení a materiály, parkety, dlažba, mramor v kuchyni a koupelně, vysoké stropy, plynový kotel, pračka, sušička, kuchyňské spotřebiče zn. Miele, myčka, indukční varná deska, kombinovaná trouba, TV. Možnost střednědobého pronájmu za vyšší nájemné. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42844
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a vodu 1.800 Kč/měs. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  67 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.