Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 1+kk

Stylový byt s neopakovatelnou atmosférou. Nabízíme k pronájmu plně zařízený podkrovní byt s otevřenou dispozicí a elegantní směsí nábytku a vybavení, situovaný ve 4. patře udržovaného bytového domu s výtahem v romantické, stromy lemované ulici na Starém Městě. Dům se nachází na půl cesty mezi Václavským a Staroměstským náměstím, pouhých pár minut chůze od stanice metra Můstek, v lokalitě s plnou vybaveností a službami v bezprostředním dosahu.

Prostorný otevřený interiér tvoří plně vybavený kuchyňský kout, jídelní a obývací část s krbem, ložnice oddělená závěsem, pracovní kout, komora, koupelna s masážním sprchovým koutem, toaletou, bidetem, podlahovým topením a vestavěnými skříněmi a velká úložná / technická komora. Byt je vybaven kvalitními materiály a spotřebiči (Bang & Olufsen, Gaggenau atd.).

Masivní dřevěné podlahy, dlažba, obložení z originálních italských dlaždic, vysoké stropy, trámoví, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, elektrická varná deska s grilem, TV, videotelefon, 2 klimatizační jednotky. 

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné služby jsou zahrnuty v nájmu. Záloha na spotřebu vody: 800 Kč/měs. Plyn a elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).
 • Podlahová plocha *
  169 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  102249
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.