Byt, 4+kk

Nadstandardní, kompletně zrekonstruovaný, částečně zařízený podkrovní klimatizovaný byt se střešní terasou (68 m2), 2 koupelnami a přístupem z výtahu v 6. patře rezidence v historickém centru Prahy jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Luxusní rezidence s reprezentativními společnými prostory vznikla kompletní rekonstrukcí funkcionalistického domu s ohledem na restauraci a obnovu dobových prvků. Výhodná poloha v blízkém dosahu stanic metra Náměstí Republiky a Staroměstská, s plnou občanskou vybaveností v okolí.

Interiér tvoří velký obývací pokoj s krbem, jídelnou a plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice - obě s en-suite koupelnou (vana, sprchový kout, toaleta / sprchový kout, toaleta) a vestavěnými skříněmi, pracovna / ložnice pro hosty s vestavěnými skříněmi, 2 komory, toaleta pro hosty a vstupní chodba s vestavěnými úložnými prostory. Střešní terasa v 7. patře skýtá krásný výhled na Pražský hrad, Petřín a Staré Město.

Masivní dubové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, spotřebiče Miele, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, TV, inteligentní systém řízení domácnosti BTicino, videotelefon, alarm, kabelové TV připojení, satelitní příjem, sklep. Přístup do bytu přímo z výtahu. Možnost pronájmu 1- 3 parkovacích stání v garáži v budově za 2500 Kč/stání/měsíc. Poplatky za společné služby a spotřebu energií cca 15.000 Kč měsíčně.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  4274
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  157 m²
 • Terasa
  68 m²
 • Celková plocha
  225 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v podzemní garáži v domě.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.