Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nově kompletně zrekonstruovaný podkrovní mezonetový byt s klimatizací ve 3. patře půvabného historického činžovního domu se zachovanými původními prvky, bez výtahu. Dům stojí v exkluzivní lokalitě v historickém jádru Prahy s veškerou občanskou vybaveností v okolí, pár minut chůze od Václavského a Staroměstského náměstí a stanic metra Můstek a Národní třída. V okolí se nacházejí nejlepší pražské kavárny a restaurace, stejně jako četné možnosti kulturního vyžití.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a schody vedoucími do patra k podkrovní ložnici a druhá, samostatná ložnice s velkým patrem vhodným pro hernu nebo úložné prostory. Byt má dále koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu s bidetovou sprškou a vstupní chodbu s vestavěnými úložnými prostory.

Klimatizace, dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné úložné prostory, plynový kotel, myčka, indukční varná deska, multifunkční parní trouba, TV, videotelefon. Poplatky za společné služby a spotřebu energií se platí zvlášť. Možnost zařídit nábytkem za vyšší nájemné.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34635
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  125 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.